7:30 - 17:00

Mycie i odśnieżanie dachów

Mycie dachu:

Dachy szczególnie narażone są na pojawianie się na nich porostów, mchu. Dzięki użyciu myjki ciśnieniowej o średniej mocy oraz piany aktywnej jesteśmy w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia oraz przywrócić dachowi dawny blask. Dzięki użyciu podnośnika koszowego klient nie musi martwić się o uszkodzenie poszycia dachu, a my wykonujemy usługę szybciej i dokładniej, gdyż nie musimy używać lin oraz innych technik alpinistycznych przy wchodzeniu na dach, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Cenę usługi ustalamy indywidualnie po wcześniejszym spotkaniu z klientem.

Odśnieżanie dachu:

Zimą przy intensywnych opadach śniegu i ujemnych temperaturach na dachach, które nie posiadają odpowiedniego nachylenia, może zbierać się gruba warstwa śniegu. Podczas odwilży śnieg, który był lekki i nie stanowił problemu, staje się mokry i bardzo ciężki, co mocno obciąża konstrukcję dachu. W skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do jego zawalenia. Z tego powodu niewątpliwie odśnieżanie dachu jest istotną kwestią. Usługę przeprowadzamy zgodnie z przyjętymi normami i standardami, żeby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo oraz zminimalizować możliwość uszkodzenia pokrycia dachu. Wykonana przez nas obsługa obejmuje zrzucenie śniegu w wyznaczone punkty, zabezpieczenie miejsc zrzutu oraz utylizację śniegu.

Cennik odśnieżania:

Odśnieżanie dachów płaskich o powierzchni do 1000m2 – 3,50zł/m2 netto 

Odśnieżanie dachów płaskich o powierzchni od 1000m2 do 4000m2  – 3zł/m2 netto 

Cena nie obejmuje wywozu śniegu. Przy wysokości śniegu powyżej 50 cm lub gdy zalegający śnieg jest bardzo mokry i ciężki ceny mogą ulec zmianie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami – 507 597 999.